• Ubytovanie

  Ubytovanie v súkromí max. pre 11 osôb. K dispozícii sú dve trojposteľové izby + prístelka a jedna dvojposteľová izba + prístelka, dve kuchyne, dve kúpeľne s WC, jedna spoločenská miestnosť. Na posedenie a grilovanie je k dispozícii altánok. Možnosť ubytovania aj so psom. Parkovanie vo dvore, uzamykateľná miestnosť na parkovanie bicyklov.

 • Ubytovanie Stakcin

  Umiestnenie

  V obci Stakčín (okres Snina), ktorá je bránou do Národného parku Poloniny, s možnosťou napojenia na cyklotrasy (Karpatská cyklomagistrála, Zelený bicykel, Cyklochodník ikon, Cyklochodník stakčínskou lesnou železnicou) a pešiu turistiku (Sninský kameň, Morské oko, Vihorlat, Kremenec, Riaba skala, Ruské sedlo atď.). V okolí obce nájdete aj drevené kostolíky, vojenské cintoríny, hvezdáreň, CHKO a rezervácie.

 • Umiestnenie Stakcin

  Cenník

  -leto (od 1.5. do 30.9.) 15 eur/osoba/noc
  -zima (od 1.10. do 30.4.) mimo prevádzky
  -deti do 6 rokov, auto, bicykel a pes zdarma

 • Umiestnenie Stakcin

  Kontakt

  Mgr. Jana Boberová
  SNP 457/47
  067 61 Stakčín

  IČO: 40 117 138
  tel.: 0905 550 669, 0911 185 866
  email: mirobober@gmail.com

Umiestnenie

V obci Stakčín (okres Snina), ktorá je bránou do Národného parku Poloniny, s možnosťou napojenia na cyklotrasy (Karpatská cyklomagistrála, Zelený bicykel, Cyklochodník ikon, Cyklochodník stakčínskou lesnou železnicou) a pešiu turistiku (Sninský kameň, Morské oko, Vihorlat, Kremenec, Riaba skala, Ruské sedlo...). V okolí obce je množstvo kultúrnych a historických pamiatok, drevené kostolíky, vojenské cintoríny, hvezdáreň, chránené krajinné oblasti a rezervácie.

V prípade záujmu Vám poskytneme individuálny program, ukážeme zaujímavosti, ktoré nie sú v žiadnom turistickom sprievodcovi a za priaznivého počasia vám môžeme ukázať náš kraj z perspektívy motorového paraglidingu.